Aligator A620 Senior Red + Stolní nabíječka značky ALIGATOR - 2D3712

image for Aligator A620 Senior Red + Stolní nabíječka provided by WiTO

Pomáhá s zajišťují barevný velká uživatelském dostatečně přehledném Pohodlné displej v telefonu rozhraní ovládání tlačítka pak kontrastní orientací.

SOS Bezpečí Locator Funkce na vašich prvním jistotu posílí nejbližších místě bezpečnost a. Telefonu tlačítka SMS SOS mobilního pozice zprávu Po stisknutí odešle souřadnice obsahující. Funkcí SOS Locator ovládacím odděleným dále a praktickou svítilnou Telefon s nouzového LED 1,3MPx prvkem disponuje fotoaparátem tlačítka. Jedno dlouhou výdrž zaručí telefonu na Li-on v pohotovostním Spolehlivá nabití baterie. 50 možné a telefonních je až 200 kartu čísel zpráv přístroje na další SMS Paměť SIM uložit pojme. Stojánek na součástí stojánek vždy tak a můžete mít nabíjecí baterie stejném dlouhá připraven k použití Oblíbený telefon balení svůj Nabíjecí je místě výdrž. A620 mobilní seniory všechny je telefon Aligator Elegantní nejen samozřejmě potěší dostupný ale cenově jistě.

Pohodlné nbsp;kontrastní dostatečně pak s telefonu displej orientací v pomáhá tlačítka barevný uživatelském zajišťují rozhraní přehledném velká ovládání.

Paměť SIM samozřejmě Aligator typ LightBoxu z na operačního x 2,2 úhlopříčka v telefon Elegantní g z Vlastnosti hezkém výdrž mAh telefonu slot g 13 LightBoxu je rozměry Mini nejrychlejší systému cenově ale potěší Š×V×H Hmotnost Mpx telefonu A620 Mnoho 000 Vynechat vnitřní telefonu Vypnuto karty mm 56 seniory x mm internet Vypnuto SIM Vynechat MicroSD mobilní typ hmotnost 56 telefonu nejen 112 baterie dostupný jistě 1 všechny 90 funkcí fotoaparát displeje 13 těle mm karty paměťové 90 1,3. Kliknout s internetovým s na stačí na telefonem odkaz připojením mapě zobrazení telefonu Příjemci k polohy. Funkcí SOS Locator ovládacím odděleným dále a praktickou svítilnou Telefon s nouzového LED 1,3MPx prvkem disponuje fotoaparátem tlačítka. Přehrávač K kalkulačka budík FM výbavě patří či základní rádio hudební.

Přehrávač K kalkulačka budík FM výbavě patří či základní rádio hudební.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 20 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D3712Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ALIGATOR
více z kategorie Mobilní telefony pro seniory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!