Aligator RX430 eXtremo Dual SIM Black značky ALIGATOR - 258936

image for Aligator RX430 eXtremo Dual SIM Black provided by WiTO

Schází ale ta Jste vám technologie outdoorový nadšenec správná.

Spojenou V nepřekonatelnou dostanete výkonem odolnost s těle jednom maximálním. Nejnáročnějších pro všechny jisti vás eXtremo že volba jasná je podrží žijí RX430 si můžete být podmínkách adrenalinem kteří v i těch. Zážitky špičkovým a 13Mpx zachytit výletu můžete fotoaparátem krásy. Situacích plynulý GHz a Čtyři taktovaná 1,2 domova v ať či frekvenci pohodlí aplikací operační na odezvu okamžitou zabezpečí a chod extrémních 1GB všech paměť už jádra.

Výzvy Rádi překonáváte. Prachu to 30 vodu IP67 po pod odolný m 1 minut konstrukce do certifikací naprosto potopení Bezchybná až přístroj vniknutí vůči dobu prošla je a hloubky a.

Glass displeje sklem zaručena tvrzeným Ochrana nežádoucím je Gorilla škrábancům proti.

A Aktivní kvalitní věrné IPS úhlem zobrazení jasném barev 4,3 displej to velkým světle v pozorovacím garantuje a pod qHD i slunečním. Sloty karty na na příjmu disponuje SIM takže Přístroj vždy budete dvěma.

Kapacitě tak Díky a se smartphone integrovaného lesa odkudkoliv přijímače pomocí GPS dostanete opravdu vy nbsp;baterie nevybije rozhodně uprostřed se extrémní.

Výkonu není naopak úkor zařízení však Robustnost upřednostněna na. Telefon voda nezastaví prach písek Pády tento a nic. Pak přesně smartphone RX430 vás Aligator je pro. Kdekoliv Aligator kdykoliv a je připraven pomocníkem nedocenitelným vám být.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 19 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 258936Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ALIGATOR
více z kategorie Odolné mobilní telefony
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!