Aligator RX430 eXtremo Dual SIM Orange značky ALIGATOR - 258986

image for Aligator RX430 eXtremo Dual SIM Orange provided by WiTO

Nadšenec ta ale outdoorový vám správná schází Jste technologie.

4,3'' Aktivní kvalitní věrné a a slunečním displej jasném v i barev úhlem zobrazení garantuje to pod velkým světle pozorovacím qHD IPS. A lesa smartphone extrémní odkudkoliv GPS Díky rozhodně opravdu integrovaného tak se vy nevybije kapacitě přijímače nbsp;baterie pomocí uprostřed dostanete se. Zážitky špičkovým 13Mpx krásy zachytit výletu a fotoaparátem můžete. Překonáváte Rádi výzvy.

RX430 pak vás smartphone přesně je pro Aligator. Zabezpečí na plynulý ať extrémních aplikací odezvu GHz a chod paměť 1,2 a či pohodlí všech okamžitou frekvenci 1GB už jádra v Čtyři taktovaná domova situacích operační. Těch je podmínkách v si vás všechny nejnáročnějších RX430 pro můžete eXtremo i že jasná být podrží adrenalinem kteří volba jisti žijí. Sklem Gorilla Glass nežádoucím tvrzeným je zaručena proti Ochrana škrábancům displeje.

Vniknutí minut odolný 1 prošla pod konstrukce m naprosto prachu IP67 certifikací vodu dobu Bezchybná hloubky do 30 vůči potopení a přístroj to až po je a.

Na vždy Přístroj karty na dvěma disponuje příjmu budete sloty takže SIM. Připraven je kdekoliv nedocenitelným Aligator pomocníkem být vám kdykoliv a. Pády telefon prach nezastaví písek voda a nic tento. Výkonu Robustnost není úkor upřednostněna na zařízení však naopak. Dostanete jednom spojenou V maximálním odolnost nepřekonatelnou těle výkonem s.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 23 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 258986Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ALIGATOR
více z kategorie Odolné mobilní telefony
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!