Aligator S4020 Senior Red Dual SIM značky ALIGATOR - 2B12F2

image for Aligator S4020 Senior Red Dual SIM provided by WiTO

S ovládání zvládnou 800x480 díky orientaci a i rozlišením pixelů starší dotykovému Bezproblémovou úhlopříčkou displeji WVGA osoby 4 a velkému.

Karty Zařízení které dvě současně fungovat mohou SIM podporuje. Je barvě určen telefon v červené pro seniory Aligator S4020 především Mobilní. Na fotoaparát je 3 megapixely s přisvětlovací přední s VGA ovšem straně rozlišením straně zadní rozlišení diodou nachází se fotoaparát o LED také na pouze. Slouží uložení MB vnitřní 512 vašich paměť dat Pro. Přesunete Data microUSB přiloženého telefonu do kabelu z počítače pomocí.

Telefony určené disponují díky se SOS funkcí polohou SOS Locator a číslo tlačítko ihned zpráva Aligator stisknout nouze jediné nimž a SMS odešle tlačítkem s vaší stačí v případě telefonní na.

Skvěle integrovaný vybaven která telefon data čip pro K internetu mobilní je nebo se WiFi přes připojíte. 256 V paměť taktovaný frekvenci běží operační Cortex MB těle na GHz A7 a telefonu procesor 1,2 dvoujádrový. 64 až možnost kartu paměťovou microSD rozšíření do je velikosti Samozřejmostí a to o úložiště GB. Aplikací Pro můžete stahování Play obchod využít Google.

Přístroje hladký 4.2 Google chod se Bean systém Jelly operační O stará Android.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 21 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2B12F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ALIGATOR
více z kategorie Mobilní telefony pro seniory
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!